ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ECOTAP
Σταθμός DC γρήγορης φόρτισης για ηλεκτρικά οχήματα εξοπλισμένα με καλώδιο CCS 2. Μια τέλεια λύση για φόρτιση κατά την εργασία ή για εγκατάσταση σε εκθεσιακό χώρο αυτοκινήτων.
9.237,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 7.449,95€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ECTDC30
- SKU: ECTDC30
| Κατασκευαστής: | Ecotap |
| Μοντέλο: | Ecotap DC 30 kW |
| Μέγιστη ισχύς: | 30 kW (τριφασικό) |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση: | 3x400 VAC |
| Σύνδεση σε ηλεκτρικό αυτοκίνητο: | Καλώδιο με βύσμα CCS 2 |
| Αριθμός φάσεων: | τρεις φάσεις |
| Ενότητες επικοινωνίας: | Μόντεμ UMTS / GSM / Ελεγκτής με συσκευή ανάγνωσης RFID (με εγγραφή) / μπορεί να προστεθεί προαιρετική μονάδα LAN |
| Μέθοδος εξουσιοδότησης: | RFID, επιλογή σύνδεσης σε εφαρμογή για κινητά |
| Υλικό κουτιού: | Ατσάλι |
| Βαθμός προστασίας: | IP54 προστασία του περιβάλλοντος; Αντοχή IK10 σε εξωτερικά μηχανικά χτυπήματα |
| Προστασία υπολειπόμενου ρεύματος: | Προαιρετικά: ενσωματωμένη κατηγορία Β, RCD DC<6mA, AC/DC<30mA; έλεγχος καλωδίων γείωσης |
| Εγκατάσταση: | Σε τοίχο ή σε σταντ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -25°C + 60 °C |
| Χρώμα: | άσπρο |
| Διαστάσεις: | 710 x 480 x 225 χλστ |
| Εγγύηση: | 24 μηνών |
| Βάρος: | 57.500 κιλά. |