ΣΤΑΘΜΟΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ECOTAP WALLBOX
Σταθμός φόρτισης τύπου Wallbox για γρήγορη και ασφαλή φόρτιση εναλλασσόμενου ρεύματος ηλεκτρικών αυτοκινήτων και plug-in υβριδικών σε εμπορικές εγκαταστάσεις, κτίρια γραφείων, χώρους στάθμευσης, ακόμη και στο σπίτι.
1.479,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.193,01€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ECP22
- SKU: ECP22
| Κατασκευαστής: | Ecotap |
| Μοντέλο: | Ecotap Wallbox |
| Μέγιστη ισχύς: | 22 kW (τριφασικό); 7,4 kW (μονοφασική) |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση: | 400 V AC (σε τριφασική σύνδεση); 230 V AC (με μονοφασική σύνδεση) |
| Σύνδεση με ηλεκτρικό όχημα: | Καλώδιο με βύσμα τύπου 2 IEC 62196-2 |
| Αριθμός φάσεων: | τριφασικός, 3 x 32 A (22 kW) / Ο σταθμός φόρτισης μπορεί να συνδεθεί τόσο σε τριφασικό όσο και σε μονοφασικό. Με τριφασική σύνδεση, επιτρέπει φόρτιση έως 22 kW (32 A ανά φάση) και με μονοφασική έως 7,4 kW (32 A στην πρώτη φάση L1). |
| Ενότητες επικοινωνίας: | Μόντεμ UMTS / GSM / Ελεγκτής με συσκευή ανάγνωσης RFID (με εγγραφή) |
| Μέθοδος εξουσιοδότησης: | RFID, επιλογή σύνδεσης σε εφαρμογή για κινητά |
| Υλικό κουτιού: | Ατσάλι |
| Βαθμός προστασίας: | IP54 προστασία του περιβάλλοντος; Αντοχή IK10 σε εξωτερικά μηχανικά χτυπήματα |
| Προστασία υπολειπόμενου ρεύματος: | Προαιρετικά: ενσωματωμένη κατηγορία Β, RCD DC<6mA, AC/DC<30mA; έλεγχος καλωδίων γείωσης |
| Εγκατάσταση: | Σε τοίχο ή σε σταντ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -25°C + 60 °C |
| Χρώμα: | άσπρο |
| Διαστάσεις: | 530 x 220 x 200 mm |
| Εγγύηση: | 24 μηνών |
| Βάρος: | 10.000 κιλά |