ΣΤΑΘΜΟΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ MERCEDES-BENZ HOME
Σταθμός φόρτισης σπιτιού για φόρτιση ηλεκτρικών και υβριδικών αυτοκινήτων Mercedes-Benz. Η συσκευή προσφέρει γρήγορη φόρτιση AC με ισχύ έως και 22 kW, έχει μακρύ καλώδιο 6 μέτρων και βύσμα τύπου 2.
1.056,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 851,73€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ΜΒ-Η-22
- SKU: ΜΒ-Η-22
| Κατασκευαστής: | Mercedes-Benz |
| Μοντέλο: | Οικία 22 kW |
| Μέγιστη ισχύς: | 22 kW (3 x 32A), ρυθμιζόμενο |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση: | 230 V AC (με μονοφασική σύνδεση); 400 V AC (σε τριφασική σύνδεση) |
| Σύνδεση με ηλεκτρικό όχημα: | Καλώδιο Τύπος 2 IEC 62196-2 |
| Αριθμός φάσεων: | τριφασικός, 3 x 32 A (22 kW) / Ο σταθμός φόρτισης μπορεί να συνδεθεί τόσο σε τριφασικό όσο και σε μονοφασικό. Με τριφασική σύνδεση, επιτρέπει φόρτιση έως 22 kW (32 A ανά φάση) και με μονοφασική έως 7,4 kW (32 A στην πρώτη φάση L1). |
| Μέγιστο ρεύμα: | 32 αμπέρ |
| Απεικόνιση: | Φώτα LED για να υποδείξουν την κατάσταση φόρτισης |
| Μέθοδος εξουσιοδότησης: | δωρεάν (Βύσμα και φόρτιση) |
| Ηλεκτρική προστασία: | Ενσωματωμένη προστασία υπολειπόμενου ρεύματος Τύπος DC (ευαισθησία στο συνεχές ρεύμα) με κατώφλι διακοπής < 6 mA |
| Τύπος εγκατάστασης: | Σε εναν τοιχο |
| Πιστοποιητικά: | CE, IEC 61851-1:2017, EN 61439-1:2011, IEC 61439-7:2014, EN 61000-6-2:2005, 61000-6-3:2007, EN 50529: EN 201 ΙΚ08 |
| Θερμοκρασία εργασίας: | - 30 °C + 45 °C |
| Βαθμός προστασίας: | IP54 προστασία του περιβάλλοντος; Αντοχή IK08 σε εξωτερικά μηχανικά χτυπήματα |
| Διαστάσεις: | 328 x 438 x 170 χλστ |
| Χρώμα: | μαύρος |
| Εγγύηση: | 24 μηνών |
| Βάρος: | 10.000 κιλά |