ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ VEGA ALOHA GRAVITY
Σταθμός DC γρήγορης φόρτισης με υποδοχή φόρτισης CCS 2. Ο σταθμός προσφέρει γρήγορη φόρτιση με ισχύ έως 30 kW και είναι μια τέλεια λύση για επιχειρηματικές τοποθεσίες όπου οι πελάτες περνούν από μισή έως τρεις ώρες.
13.377,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 10.788,26€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: VGA-CCS2-DC-30
- SKU: VGA-CCS2-DC-30
| Κατασκευαστής: | Vega |
| Μοντέλο: | Aloha Gravity 30 kW |
| Μέγιστη ισχύς: | 30 kW (τριφασικό) |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση: | 3x400 VAC |
| Σύνδεση σε ηλεκτρικό αυτοκίνητο: | Καλώδιο με βύσμα CCS 2 |
| Μήκος καλωδίου: | 3,5 μέτρα |
| Αριθμός φάσεων: | τρεις φάσεις |
| Ενότητες επικοινωνίας: | 4G / Ethernet / Wi-Fi |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας: | OCPP 1.6 J |
| Μέθοδος εξουσιοδότησης: | RFID, πρόσβαση σε κώδικα, Επιλογή σύνδεσης σε εφαρμογή για κινητά. |
| Απεικόνιση: | Οθόνη αφής 10,1". |
| Υλικό κουτιού: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Βαθμός προστασίας: | IP55 / IK10 (Οθόνη IK08) |
| Προστασία υπολειπόμενου ρεύματος: | Προαιρετικά: ενσωματωμένη κατηγορία Β, RCD DC<6mA, AC/DC<30mA; έλεγχος καλωδίων γείωσης |
| Εγκατάσταση: | Σε τοίχο ή σε σταντ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | - 30 °C + 50 °C |
| Χρώμα: | άσπρο |
| Διαστάσεις: | 757 x 475 x 275 χλστ |
| Εγγύηση: | 24 μηνών |
| Βάρος: | 59.000 κιλά. |